Kurumsal Tasarım

Herkes hayal gücü bişeyleri tasarlayabilir fakat kurumsal tasarımlarda bu durum biraz farklıklar gösteriyor olabilir. Sebebi kurumsal tasarımlarda markanın duruş ve kimliğini yansıtan bakış açısını yakalabilmek ve ona uygun konsept çalışmanızı geliştirebilmektir. İşte bu herkese güvenip emanet edebileceğiniz bir iş değil.

Logo Tasarımı

Logo bir firma için en önemli yapı taşlarından biridir. Renklerin önemi, logonun çizgisi sektöre ve hitap edilecek müşterilere göre değişmektedir. İnsanların tüm duyularına hitap eden bir logo tasarımı köklü markaların sahip olabileceği en önemli ziynet sayılabilir.

Basılı İşler

Her ne kadar dijitalleşen dünyaya daha çok bağlansak da kağıdın dokusunun verdiği his herzaman bir başka. Basılı işlerinizde yüksek uygulama deneyimi ve hızlı revizyon yeteneği ile yanınızdayız.

TASARLAMAK NEDİR?

Tasarlamak basitçe bir araya getirmekten, düzenlemek veya düzenlemekten başka bir şey değildir. Değer ve anlam katmak, aydınlatmak, basitleştirmek, netleştirmek, değiştirmek, onurlandırmak, dramatize etmek, ikna etmek ve hatta belki de eğlendirmek. Tasarlamak, şiir yazısını şiire dönüştürmektir.

PROJELERE GÖZ ATIN
Tasarım

Web and interaktif tasarım

Sezgisel kullanıcı deneyimleri oluşturmaya ve ürün geliştirme döngüsünde size her seviyede rehberlik etmeye odaklanıyoruz.

Kağıt Önce Gelir

Kağıt Önce Gelir

Arayüzü ve kullanıcı akışlarını çizmek ve prototip oluşturmak tasarım projelerinde çok önemli bir ilk adımdır. Eskizlerin ve prototiplerin geliştirme veya üretim aşamalarında değişiklik yapmaktan çok daha uygun maliyetlidir ve öngörülebilir.

Test Heryerde

Test Heryerde

Tüm ön tasarım çalışmalarına bir dizi kullanıcı deneyimi ve teknik kalite testi uygulanır. Gerçek hedef kitleye en uygun deneyimi sunabilmek için tekrar tekrar tüm noktalar üzerinden geçilir ve belirlenen hedeflere uyup uymadığına bakılır.

Arayüz (UI) Tasarımı

Arayüz (UI) Tasarımı

Oluşturulan ön tasarım ve yapılan testlerin ardından arayüzün oluşturulması ve çeşitli iyileştirmeler uygulanır. Bu işlemin nihai sonucunda kullanabilir bir tasarım ve tasarım kılavuzu ortaya çıkar.

Tasarım Kılavuzu Oluşturma

Tasarım Kılavuzu Oluşturma

Projenizi tasarım öğelerini değiştirmeden büyümeye açık hale getirmelisiniz ki sürdürülebilir arayüzler elde edebilesiniz. İşte bu noktada bu işlerin standartlaştırılması gerekmektedir. Biz bu işe tasarım kılavuzu diyoruz.

Çalışma Zamanı Deneyimi

Çalışma Zamanı Deneyimi

Tasarım sürecinin sonunda arabirimin çalışma zamanı prototipi meydana gelir. Bu prototip tüm kaynakları (HTML, CSS, JS, Resimler, ...) içerir.