İhtiyacınızı Belirleyelim

Markanızın ya da şirketinizin bir mobil uygulamaya ihtiyacı olup olmadığını düşündünüz mü? İnsanlar akıllı telefonlarını ellerinden düşürmüyorlar. Bu cihazları sadece haberleşmek için değil; alışveriş, rezervasyon ve internette sörf yapmak için kullanıyorlar. Onlar için ilgi çekici bir başka şey de, uygulamalar.

Günümüzde başarılı şirketlerin çoğu, mobil uygulamaların gücünden faydalanıyor. Kullanıcılarına özel olarak ulaşma olanağı ve erişilebilirlik, bu mecranın tercih edilmesinde öncelikli sebep. Sadece akıllı telefonlar ve mobil cihazların kullanım yaygınlığı, uygulama oluşturmak için tek başına yeterli bir neden olmamakla birlikte, bir mobil stratejinin varlığı, hem mali açıdan hem de kullanıcılara erişimde, işletmelere büyük fayda sağlıyor. Sizin işiniz mobile taşınmaya ne kadar uygun?

Gelin bu konuyu birlikte değerlendirelim...

Tüm yerel aramaların 3'de 2'si mobil cihazlar üzerinden yapılmaktadır.

İşinizin, değişken pazar alanındaki başarısını etkileyecek mobil uygulamalar oluşturmak için bir uzmana güvenin. Turuncu, on yılı aşkın tecrübesi ve güçlü uzmanlığı ile işinizi en iyi ve en yaratıcı olanla güçlendirecek.

Mobil Uygulama Ekosistemi, hayret verici popülasyon patlaması ile karşı karşıya ve güncel rakamlar bu ilgiyi daha iyi anlamamızı sağlayacaktır:

5 Aşamada Mobil Uygulama Serüvenimiz

Mobil uygulama geliştirmek uzun ve zorlu bir iş gibi görünebilir ama sistemli çalışmak bu sürecin sonunda başarıya ulaşmanın anahtarı olabilir.

Planlama Yapalım

01. Planlama Yapalım

En önemli süreçlere girişmeden önce esaslı bir planlama. Bir mobil uygulama geliştirmeye başlamadan önce, projenizi kapsamlı, organize ve risk gözetimli bir süreçten geçirmenize olanak tanır. Planlama yapmak, hedeflerinizi ve mobil stratejinizi tanımlayabilmek adına hayati öneme sahiptir.

Analiz, Analiz, Analiz...

02. Analiz, Analiz, Analiz...

Detaylı bir analiz ve uygulamadan beklenen performans, güvenlik, kullanılabilirlik, hata toleransı ve ölçeklenebilirliğin eşleştirmesi gerçekleştirilir. Bütçe ve ilgili prosedürler tanımlanır. İçerikler, varlıklar, görüntüler ve ilave bilgi erişimi gibi iş kapsamı ayrıca tasarlanır.

Tasarım ve Kullanıcı Deneyimi

03. Tasarım ve Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimini işin orta noktasına koyarak uygulamanızın taslak tasarımıyla işe başlarız. Geliştirilen taslak tasarımı taraflarca onaylandıktan sonra nihayi tasarımı yaparız.

Geliştirelim

04. Geliştirelim

İster bir, isterse milyonlarca kullanıcı olsun. Hız, güvenlik ve yürütme maaliyerleri tarafından optimize bir kodlama sürecini kolayca tamamlayabiliriz.

Ve Yayın

05. Ve Yayın

Oluşturulan mobil uygulamayı pazarlama planları yapar ve piyasaya sürebiliriz. Uygulamanızın market performansı ve kullanıcı geribildirimlerini yönetir arzuladığınız maksimum performansı uygulamanızdan elde edebiliriz.