Android ve IOS Uygulamaları

Mobil Uygulamalar her platform için olarak kodlanmaktadır. Bundan dolayı mobil uygulamalarda arayüz ve fonksiyonel özelliklerle ufak farklılıklar olabilemektedir. Turuncu Web olarak en az farklılıklarla mobil uygulamanızı her platform'a uygun olarak kodlamaktayız.

Pazarlama ve Satışa Etkisi

Ürünlerinizi sergilediğiniz istediğiniz gibi güncelleme yapabildiğiniz ve kullanıcılarınıza bildirim gönderebilediğiniz bir mobil uygulamanızın olması iyi bir fikir değilmi ?

Native Uygulamalar

Mobil Uygulamalar ile birlikte bu işin geliştirme aşamasında iki dönüm noktası ortaya çıktı Native(doğal) ve Hybrid uygulamalar. Hybrid uygulamalarda cihazın donanımlarına erişimdeki sıkıntılar ve arayüzdeki eksiklikler kullanıcılar tarafından hemen fark edilebilmektedir. Fakat buna rağmen geliştiricilere sunduğu kolaylıklardan dolayı tercih edilmekteydi. Native uygulamalar ise tüm cihaz donanımlaraına tam erişime sahip ve oldukça kaliteli görünümleri ile gerçek bir mobil uygulama denebilecek seviyedir. Bizim yaptığımız tam olarak'da bu kendi rahatımız yerine müşteriye sunduğumuz kaliteyi her zaman tercih ederiz. Native ve Hybrid uygulamalar hakkında daha detaylı bilgiyi blog kısmımıza göz atarak alabilirsiniz.

Teknolojiler

Daima en güncel ve en mükemmel teknolojileri kullanırız...

  • React Native

    React Native

  • Kotlin

    Kotlin

  • Java

    Java