Gelişmiş E-Ticaret Sistemleri

Gelişen teknoloji ile insanların alışveriş başta olmak üzere bir çok alışkanlıkları değişiyor. E-Ticaret günümüz dünyasında artık hayatımızın parçası olmazsa olmazlarımızdan biri haline geldi. Turuncu İnternet Çözümleri olarak gelişmiş alt yapımız ve E-Ticaret sistemlerimiz ile müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Yüksek Verim İçin En iyi Çözümler

Geniş hizmet sergileyebilme potansiyeliniz ve hedef kitlenizin her an hızlıca erişim sağlayabilmeleri için en iyi altyapı sistemlerini kullanın.

Bilgi Paylaşımı

Bilgi güçtür ve güç kazanmak istiyorsanız bilgiyi paylaşmalısınız. Başkalarını eğiterek kendimizde öğreniriz. Hem şirketimizde hem de dünyadaki bilgileri yaygınlaştırmak, iş yapmak için akıllıca bir yöntemdir.

Tek Panel Çok İşlem

Günümüz ticaretinin çığır atladığı e-ticaret dönemine en iyi şekilde geçiş yapmak için müşteri, ürün ve satış yöntemlerinizi kolaylıkla yönetebileceğiniz kullanımı kolay ve pratik panllerin önemi her geçen gün artarken hata olması durumunda geri dönülmez kazalar ortaya çıkacağı için de hatasız çalışma büyük bir hassasiyet arz eder hale gelmiştir.

Kullandığımız Alt Yapılar

Müşterilerimize sunduğumuz hazır veya özel sistemlere göre kullandığımız bazı altyapılar

 • OpenCart

  OpenCart

 • Presta Shop

  Presta Shop

 • Magento

  Magento

 • Shopify

  Shopify