Bu işi başarmak için ekip olarak çalışmalıyız...

İşletmenizi internete taşımak pek çok fırsatı da beraberinde getirir. Ama seçenekler fazla olduğunda insanın başını döndürüp yolundan saptırabilir. Belirli hedefler koymak dijital dünyaya yapacağınız yolculukta size yardımcı olabilir.

İnternette varlık gösteriyor olmanız, olmamanız fark etmez. Biraz zaman ayırıp nasıl bir pazarlama yapmak istediğinizi yazın. Başlamadan önce Dijital Pazarlama Cep Sözlüğü'ne göz atabilirsiniz.

Arama motorları, sosyal medya, video, web sitesi, mobil uygulama, marketler, twitler, analizler, geri dönüşler, hızlı çıkışlar, hedefler... Biraz zor görünüyorsa endişelenmeyin. Tüm bu kavramların sizin belirleyeceğiniz hedefe hizmet etmesini uzman ekibimiz ile birlikte sağlayabiliriz.

SİZDE BAŞARABİLİRSİNİZ...

Dünyanın büyük çaplı bütçe sahibi pazarlamacılarının yüzde 28'i yer yıl offline reklam bütçelerinden kısarak dijital pazarlama kanalları için daha çok fon yaratmayı düşünüyor.

HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM
Dijital Pazarlama

Hizmet Verdiğimiz Bazı Platformlar

Bu bölümde çalıştığımız bazı platformları görebilirsiniz, işinize özel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google

Google

İnternetin tartışmasız en kapsamlı pazarlama platformu Google. Arama sonuçları, yayıncı ağı, haritalar, işletmeler... Gooogle'ın sunduğu birçok hizmete tek bir noktadan erişebilirsiniz.

Facebook Audience Network

Facebook Audience Network

Facebook şuanda sosyal medyanın tartışmasız lideri. Bünyesinde oluşturduğu Audience Network platformu ile Facebook, Instagram ve ileride Whatsapp üzerinde kolayca reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Twitter Business

Twitter Business

İşletmenizi Twitter üzerinde büyütmek ve Twitter'ın sunduğu katmadeğerli reklam ve servislerden yararlanmak sosyal medyadaki varlığınızı bir adım öteye taşımak için çok akıllı bir tercih olabilir.

Linkedin Ads

Linkedin Ads

Hedef kitlenizde profesyoneller varsa kesinlikle Linkedin sizin için doğru adres. Dünyanın en büyük profesyonel ağında ideal müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yandex Adv

Yandex Adv

Yandex gelişmeye ve yüksek fayda sağlayan servisler oluşturmaya devam ediyor. Eğer yüksek reklam maaliyetlerine ek bir alternatif arıyorsanız Yandex sizin için doğru adres olabilir.

Yerel Reklam Ağları

Yerel Reklam Ağları

Türkiye çapında farklı hedef kitlelerine sahip 50'nin üzerinde reklam ağı bulunmaktadır. Bu ağlar yerel müşteri kitlenize ulaşmakta alternatif çözümlerle hem uygun maaliyet hemde doğru tercih olabilir.