Oyun Pazarına Giriş

Oyun sektöründeki tüm bilgi ve birimlerimizi müşterilerimize aktarak doğru sağlıklı bir yol haritası üzerinden devam etmelerini sağlıyoruz. Çünkü oyun sektörü kazançlı bir gelir modeli olduğu kadar. Etrafımızda bir çok indirilmeyen ve talep görmeyen oyunlarında olduğunu görmezlikten gelemeyiz.

Ticari Amaçlı Oyunlar

Oyun içerisinde oyunun hikayesine göre karakter,item,harita gibi bir oyun marketi yapılabilmektedir. Oyun marketleri oyun üreticilerine en büyük gelir kaynağı olmaktadır. Diğer gelir kaynağı seçeneği ise oyun içerisindeki reklamlardır. Reklamların yerleştirilişi oyuncuları engellemeyecek ve oyunda herhangibir aksaklığa veya kontrol sorununa yol açmayacak şekilde konumlandırması yapılmalıdır. Aynı zamanda reklamın çıkma süreside bir diğer önemli faktördür. Oyunun en heyecanlı yerinde aniden bir reklamın çıkması kimse tarafından hoş karşılanmaz herhalde ?

Oyunun Hızı ve Oynanabilirlik Seviyesi

Tercih edilecek oyun motoru yapılacak oyundaki animasyonlar, kontrol ve diğer unsurlara bağlı olarak seçilmektedir. Oyun yapımı esnasında arka tarafta temiz kod yazımı ve düzenli çalışmalarımız ile proje devamlılığı düşünülerek ekibimiz dışında projeye herhangibir oyun geliştirici dahil edilmesinide göz önünde bulundurmaktayız.