Tecrübemizle Yanınızdayız

İşinizi dijital ortama dönüştürmeniz farklı ihtiyaçlarınızı farklı servislerden temin etmeniz anlamına gelmektedir. İşte bu noktada size tecrübemiz ile nasıl bu işlerin üstesinden kolayca gelebileceğinizi gösterebiliriz.

Dönüşümcü Olun

Değişimden korkmayın! Mevcut işinizi daha öngörülebilir ve daha kolay yönetilebilir hale getirmeniz için karar vermeniz yeterli.

Turuncu, endüstri lideri uygulamalar ile uygulamalarınızı yüksek verimli ve kusursuz şekilde entegre eder. Farklı enstrumanları kullanma ve işinizi büyütme zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız.

BİRLİKTE ÇALIŞALIM
Entegrasyon

Entegrasyon Yaptığımız Sistemler

Bu bölümde bazı entegrasyon yaptığımız firmaları görebilirsiniz, özel entegrason projeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyon

HepsiBurada

E-ticaret sisteminizi Türkiye'nin en çok ziyaret edilen e-ticaret sistesi olan Hepsiburada'nın güçlü altyapısına bağlayarak hem satış yapabileceğiniz farklı bir kanal kazanır hemde satışlarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz.

N11 Entegrasyon

N11

Arama özelliklerile ön plana çıkan ve her geçen gün e-ticaret konusunda insanların bakış açısını değiştirmeyi başaran N11'in güçlü altyapısına bağlayarak hem satış yapabileceğiniz farklı bir kanal kazanır hemde satışlarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz.

Gitti Gidiyor Entegrasyon

Gitti Gidiyor

Ebay'ın Türkiye'deki operasyonu olan Gitti Gidiyor çok farklı pazaryeri deneyimi ile kullanıcılarına yüksek potansiyel sunuyor. Sizde e-ticaret sisteminizi Gittigidiyor'un güçlü altyapısına bağlayarak hem satış yapabileceğiniz farklı bir kanal kazanır hemde satışlarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz.

Paraşüt Entegrasyon

Paraşüt

Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini sağlayan paraşüt ile tam otomatik bir işletmeye sahip olun.

Google Docs Entegrasyon

Google Uygulamaları

İşletmenizi Google bulutu üzerinde konumlandırmışsanız veya konumlandırmayı düşünüyorsanız Google'ın sunduğu yüksek verimli uygulamaları kendi uygulamalarınızla mutlaka bağlamalısınız. Bu sayede iş verimliliğinizin arttığını göreceksiniz.

Iyzico Entegrasyon

Iyzico

Sağladığı özelliklerle Türkiye'nin en çok sevilen ve kullanılan ödeme sistemi olan Iyzico ile artık müşterilerinizden güvenli şekilde ödeme almak çok kolay.